    STAYER STY-CP190C SUNTA KESME 1600W 190MM
    4.518,42 TL
    Son 1 adet ürün kaldı!
    Kategoriler :TESTERELER (TESTERELER)
    Marka :STAYER
    Stok Adeti :1
    Hızlı Kargo Gönderimi
    Güvenilir Alışveriş
    CP 190 C SUNTA KESME 1600W 190MM
    • Güç Girişi: 1600W
    • Yüksüz Hız: 5000 Min.
    • Disk: Ø 190x30 Z-24
    • Kesme Derecesi: 45-90°
    • 45° Kesme Derinliği: 43 MM
    • 90° Keseme Derinliği: 66 MM
    • Ağırlık: 4 Kg
    ÜRÜN AVANTAJLARI
    • Güçlü
    • Kesme Kapasitesi Yüksek
    • Widia Disk Z-24
    • Toz Emme Bağlantısı
    STANDART DONANIM
    • Yan Kılavuz
    Stok KoduSSTYCP190C
    Barkod8427648343771
    EAN8427648343771
    MarkalarSTAYER
    EtiketlerSTAYER STY-CP190C SUNTA KESME 1600W 190MM